Замінимо петлі в пластикових і дерев'яних вікнах та балконних дверях

Функція петлі полягає в кріпленні стулки на рамі. Петлі розраховані витримати вагу стулки з навантаженням до 120 кг. Можливість регулювання петлі: по горизонталі зміщення до 3 - мм, по висоті до 3 - мм, по притиску до - 0,5 мм, Крім усього , в нових петлях велика увага приділена надійності і безпеки.

Одним з найбільш значущих елементів металопластикових і дерев'яних дверей та вікон, є петлі. Конструкція петлі балконних пластикових дверей влаштована так, що саме на неї лягає основне навантаження при експлуатації. Основна функція, яку повинна виконувати петля на балконних дверях, - це надійне кріплення стулки до рами. Забезпечення хорошого повороту при Відкриванні і закриванні дверей.

заміна петель в вікні

На малюнку показана нижня стандартна петля на стулку і раму вікна або двері!

При різкому ударі двері об косяк або укіс стандартні петлі ламаються дуже швидко. Посилена петля в рази міцніше, надійніше, а також довговічніше стандартної.

При проведенні сервісного обслуговування дерев'яних євровікон або балконних дверей, варто враховувати кваліфікацію і досвід майстрів по ремонту дерев'яних конструкцій.

Способи і методи застосовані для металопластикових вікон і балконних дверей, не завжди підійдуть для дерев'яних.

В дерев'яних євровікнах, як і в пластикових, може вийти з ладу фурнітура, або зламатись петля. В цьому випадку, найпростіше замінити зламану деталь фурнітури або петлю, на нову, якщо такі ще є. У противному випадку підбирається схожа за своїми посадочним місцях петля і проводиться її заміна на наявну.

Процес заміни петель в дерев'яних євровікнах трудомісткий і не дешевий!

Якщо Ви знаєте, як зняти балконні двері з петель, попереджаю - не варто самостійно займатися її ремонтом, при виникненні певних проблем. У такій ситуації краще довірити цю роботу досВідченим фахівцям, які проведуть заміну петель на нові і налаштують Відкривання і закривання без перешкод і скрипу - Ваші балконні двері.