Замінимо ручки в пластикових і дерев'яних вікнах та балконних дверях

Зовсім не обов'язково, щоб у пластикових вікнах та інших віконних виробах була використана ручка тієї ж фірми, що і фурнітура. Тому в цьому немає нічого дивного. Так, найчастіше вікно пвх здешевлюють подібним образам, ставлячи найдешевшу ручку, замість дорогої фірмової. Але це зроблено не тому, що хочуть поставити клієнту неякісний товар, а тому, що для клієнта немає особливої різниці між ручками, а от різницю в ціні він прекрасно бачить. Тому, щоб утримати покупця і не пояснювати йому, чому звичайна ручка на п'ять Відсотків удорожить його пластикове вікно на цілих п'ять Відсотків, йому за замовчуванням ставлять найдешевшу ручку. Хочете якості – обговорюєте це окремо. 
Встановлюємо на вікна і балконні двері тільки ручки виробництва Німеччини!

заміна віконної ручки

Практично всі пластикові вікна оснащені одноманітними клонами ручками економною серії, переважно китайського виробництва, приречені на обмежений термін служби. Робиться це для зниження собівартості вікна. Однак, вже через рік така ручка сильно розбовтується, скрипить і викликає дискомфорт при використанні. Якщо ще і фурнітура працює некоректно — з ручкою ви попрощаєтеся набагато раніше.
Зовсім не обов'язково, щоб у пластикових вікнах та інших віконних виробах була використана ручка тієї ж фірми, що і фурнітура. Тому в цьому немає нічого дивного. Так, найчастіше вікно пвх здешевлюють подібним образам, ставлячи найдешевшу ручку, замість дорогої фірмової. Але це зроблено не тому, що хочуть поставити клієнту неякісний товар, а тому, що для клієнта немає особливої різниці між ручками, а от різницю в ціні він прекрасно бачить. Тому, щоб утримати покупця і не пояснювати йому, чому звичайна ручка на п'ять Відсотків здорожить його пластикове вікно на цілих п'ять Відсотків, йому за замовчуванням ставлять найдешевшу ручку. Хочете якості – обговорюєте це окремо. 
 
Раджу поставити купити і замінити віконну ручку, ручку Hoppe Secustik і ніяких проблем у вас не буде.
1)МЕХАНІЗМ Hoppe Secustik продуманий таким чином, що в момент будь-яких зовнішніх впливів на вікно, спрацьовує внутрішній елемент між ручкою і штифтом і Відбувається надійне блокування вікна зсередини; 
2)ЗВУКОВИЙ СИГНАЛ ручки Hoppe Secustik проінформує вас про те, що вікно закрите, і ви можете Відчувати себе в безпеці; 
3)МІЦНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ ручок Hoppe Secustik надає спеціальний сплав алюмінію і латуні, з якого вона виготовлена; 
4)ЗРУЧНІСТЬ В ОБІГУ ручки Hoppe Secustik гарантують спеціально передбачені під пальцеві виїмки. 
Ручку, як елемент вікна, часто недооцінюють. Вибирають (якщо вибирають) в останній момент, та й то Віддають це на Відкуп віконної фірмі. Однак вплив, який вона чинить на віконну систему в цілому – важко перебільшити. 
Ручки які встановлюють на вікна, повинні мати чітке положення Відкривання , не повинні бовтатися , повинні чітко фіксувати положення вікна , яке Ви задаєте. Розбовталися , погано фіксують положення стулки вікна - ручки, ведуть до поломки всієї фурнітури , а буває і до виривання пластику з рами разом з ответками ...
Якісні віконні ручки дозволяють без особливих зусиль і закрити або Відкрити вікна. Також віконна ручка повинна бути високою зносостійкістю, у зв'язку з постійними маніпуляціями Відкриття-закриття вікон. Надійні віконні ручки повинні мати плавний хід. Не вимагають застосування сили при їх використанні. Правильно підібрана віконна ручка прикрасить Ваше вікно. А якісне і гарне вікно створить красу, затишок та тепло у Вашій квартирі. Звернувшись до нас ви отримаєте якісні послуги з установці і заміні віконних ручок.
Компанія "Сервіс Вікон", займається заміною зламаних віконних і дверних балконних ручок в металопластикових, алюмінієвих та дерев'яних євровікна. Також поміняємо натискний стіна встановлений на дверях вхідної групи.