Якщо не відрегулювати фурнітуру для вікон, то перестане працювати конструкція в цілому. Регулювання євро вікон і дверей, дозволяє змінити геометричні розміри стулки, усуне провисання, тертя, перекіс. Відрегулювати притиск стулки до рами — що потрібно для ідеальної роботи Ваших вікон, дверей. Вчасно відрегульована фурнітура, дозволяє збільшити термін експлуатації таких конструкцій. Якщо починає продувати з вікна, то регулювання вікон просто необхідна.
Регулювання вікон і балконних дверей в Києві, повинно робитися регулярно, два рази на рік.
Якщо регулювання конструкцій не проводити вчасно, то наступний етап буде — ремонт вікон і дверей, а це набагато складніше і дорожче!
Відразу після установки пластикового вікна, двері або дерев'яного євро вікна в Києві та передмісті, потрібно його відрегулювати. Але не можна забувати повторювати, цю процедуру вже в процесі експлуатації. Наприклад, регулювання пластикових вікон Київ, абсолютно необхідний, якщо вони були встановлені в новому будинку, і будівля дала усадку. Однак, не варто панікувати. Процес регулювання дерев'яних євро-вікон — процедура не дорога, її легко проведуть хороші фахівці з "Remont-Vikon-Kyiv". Крім того, володіючи певними знаннями, регулювати металопластикові вікна в Києві можна і самостійно.
Існує три основні причини, за якими може знадобитися регулювання балконних дверей або вікон.
1. Як вже говорилося — це усадка стін будівлі. В цьому випадку стулка вікна при відкриванні та закриванні буде зачіпати за раму.
2. Вікно експлуатувалося довгий час. Євро вікно втратило герметичність через втрату щільності застосування гумового ущільнювача. Це призводить до продування.
3. Конструкція спочатку встановлена неправильно.
Перш ніж вживати заходів з заміни конструкцій, або зверненню до фахівців з приводу ремонту вікон, можна і потрібно спробувати їх відрегулювати.
Вгорі, в місці кріплення стулки до пластикової рами, знаходиться верхня петля фурнітури. Вона регулює верхню частину стулки щодо рами вліво-вправо. Таке регулювання євровікон або балконних дверей, зажадає наявності шестигранника. Потрібно знайти регулювальний гвинт і покрутити його шестигранником. Після перевірки результату приймаємо рішення про необхідність подальшого регулювання, або про успішне закінчення процесу.
Внизу знаходиться, відповідно, нижня частина фурнітури. Вона відповідає за регулювання низу стулки у напрямку вліво-вправо (щодо рами), а також за регулювання всієї стулки у напрямку вгору-вниз (щодо рами). Щоб відрегулювати стулку вгору-вниз — крутимо шестигранником той гвинт, який розташований на самій стулці. А що б відрегулювати вліво-вправо — той гвинт, що знаходиться внизу.
Регулювання притиску стулки проводиться за допомогою того ж шестигранника або викрутки. Потрібно знайти механізми, що Відповідають за закриття вікна. Вони знаходяться на торці стулки. Знаходимо головку, що входить в раму, коли закривається вікно, і крутимо її.
Регулювання вікон, має на увазі, просте і складне регулювання стулки.
- Просте регулювання — проводиться регулювальними ключами, підіймає стулку "вгору", опускає "вниз", і зрушує "вправо", "вліво", а потім, обов'язково, потрібно зробити змащування всіх рушійних частин — мастилом.
* Складне регулювання — робиться за допомогою установки фальцевих вкладишів (різної товщини), між склопакетом і рамою, для вирівнювання стулки по "горизонталі та вертикалі". Далі проводиться настройка і підгонка стулок регулювальними ключами і її змащування. - Для складного регулювання потрібно викликати фахівця, через те, що у Вас, не знайдеться вкладишів для перевстановлення склопакета, а якщо ви й візьмете в когось зі знайомих, то ймовірність того, що склопакет не лопне при експлуатації дорівнює нулю.
- Довірте цю роботу найкраще професіоналам, які працюють в "Remont-Vikon-Kyiv", інакше можна остаточно угробити фурнітуру, саму віконну раму або просто розбити склопакет. Якщо регулювання фурнітури конструкцій з металопластику або дерева проведена нашими фахівцями, то термін служби таких конструкцій буде тривалим!
Як бачите, регулювання пластикових вікон в Києві, досить проста і не затратна процедура, яку якщо є охота (бажання) і потреба дійсно можна зробити власними силами.