Ремонт пластикових, дерев'яних балконних дверей

За роки плідної роботи, майстри "Сервіс Вікон", навчилися ремонтувати і обслуговувати балконні двері виготовлені з металопластику і дерев'яного євро-бруса (склопакет + фурнітура) в Києві.

Як показує досвід і 18-річна практика, для усунення деяких причин поломки дверей з вище перерахованих матеріалів, може допомогти регулювання або заміна зламаних деталей в двері.

Щоб відрегулювати дерев'яні балконні двері, не потрібно казкових витрат грошей. До того ж, відрегулювати балконні двері, процес не складний і не займає занадто багато часу.

Ремонт балконних пластикових дверей або дерев'яних (склопакет + фурнітура), проводиться за місцем їх установки, і займає від 30-90 хвилин. Залежить процес налаштування: від марки фурнітури та року вготовлення, встановленої ручки, викривлення пластика, перекосу рами або стулки, монтажної установки, частоти відкривання дверей, ваги, ширини і висоти стулки.

ремонт балконних дверей

Ремонт дерев'яних балконних дверей або пластикових - явище нерідке навіть в тих приміщеннях, де встановлені якісні і дуже дорогі конструкції.. Основна мета пластикових і дерев'яних балконних дверей це: безпека, захист від шуму, пилу і холоду, які потрапляють в будинок із зовнішнього середовища.

Ремонтуємо балконні дерев'яні двері (склопакет+ фурнітура)!

Заклинив замок в двері, фурнітура двері зношена, зламалася ручка. Найчастіше до таких поломок призводить тривала експлуатація дверей або механічні пошкодження стулки або рами двері. Адже завдяки правильній роботі механізмів, двері не доставить власникам складності. Встановлена фурнітура в дерев'яних балконних дверях, не схожа на фурнітуру пластикових дверей. У ній стоїть зовсім інша система. Петлі ножиць встановлюють в цеху за допомогою фрезерувального верстата, і поміняти їх самостійно ви не зможете. Те-ж саме можна сказати про нижню та середню петлю балконних дверей. При поломці, нижня або середня петля замінюється тільки на оригінал або підбирається аналогічна і за допомогою спеціальних інструментів встановлюється на місце старої (зламаною) петлі.

Ремонт металопластикових балконних дверей.

Пластикові двері, як і двері з будь-якого іншого матеріалу, можуть мати як одну стулку, так і дві. Що стосується регулювання дверей з ПВХ-профілю, то він найчастіше простий і недорогий. Пластикові балконні двері, найчастіше ламаються через знос петель або елементів фурнітури, ручки.

Також ремонт металопластикових балконних дверей в Києві необхідний, коли потрібно провести роботи по посиленню конструкції пластикових дверей при неправильному кріпленні, зміщенні або розбовтуванні в процесі експлуатації рами в отворі.

Дуже часто в нашу компанію телефонують люди і просять зробити заміну фурнітури, ущільнювача або ручок встановлених на пластикових балконних дверях в Києві. Також можна встановити додатково набір курця в який входить ручка зі зворотного боку балкона і механізм (засувка) яка утримує двері в закритому положенні.

Ремонт штульпових балконних дверей в Києві

Ремонт штульпових балконних дверей в Києві, знадобляться при неправильному функціонуванні стулок, заклинювання однієї з дверей, поломки шпінгалета, фурнітури, замків.
Роботи з ремонту деревштульпових дверей в Києві повинні проводити тільки майстри знайомі з даними системами.
Також, штульпові дерев'яні балконні двері, мають механізм під назвою шпінгалет, встановлений на другорядних дверях. Для відкриття другої стулки і отримання великого світлового отвору. При частому Відкриванні і не акуратному використанні шпінгалети ламаються і для їх заміни потрібно викликати майстра по ремонту пластикових і дерев'яних балконних дверей в Києві.
Штульпові конструкції, оснащені спеціальною фурнітурою, запірними шпінгалетами, дверними петлями. При частому використанні пластикових балконних дверей, потрібен профілактичний догляд і сервісне обслуговування.

При зверненні до команди "Сервіс Вікон", що складається з високоспеціалізованих професіоналів, Ви отримаєте за короткий термін якісно виконану роботу по заміні замків, фурнітури, петель, ручок - навіть в найскладнішій сучасній конструкції. Крім цього, фахівці компанії  проведуть ремонт пластикових та дерев'яних балконних дверей після проведеної діагностики і за місцем їх установки.