Підвищити ступінь захисту вікна від взлому

Підвищити ступінь захисту вікна від злому крадіями можна за допомогою блокіратора стулки вікна, спеціальної ручки із захистом від злому і протизламної фурнітури.

Дитячий замок легко ламається, при сильному натисканні на стулку, — дорослою людиною, і служить для того що б дитина не відкрила вікно з кімнати (немає у малюка ще такої величезної сили, що б зламати замок...). А блокіратор блокує стулку вікна і не дає зловмиснику розкрити його з зовні. Блокатори на стулці вікна в парі з протизламною ручкою не дадуть шанс злодієві розкрити безшумно і за короткий час ваше вікно або балконні двері.

блокіратор Від взлому вікна

Докладніше

Ручка із зворотного боку балкона. Защіпка на балконні двері.

Ручка зі зворотного боку балкона — так звана "ручка курця", "ручка-тягучка" або "ручка-ракушка" - призначена для закриття стулки балконних дверей з боку балкона. 

Ручка — курця використовується тоді, коли Ви виходите на балкон або лоджію і прикриваєте за собою стулку дверей із зовнішньої (з боку вулиці) сторони.


ручка курця

Докладніше

Дитячий замок для захисту діток від випадання з вікна

Якщо у Вас маленькі дітки, рекомендуємо поставити на пластикові та дерев'яні вікна — дитячий замок на раму вікна. Його встановлюють, внизу поворотно-відкидної стулки, і він служить надійним захистом в поворотно-відкидних вікнах від відкриття вікна дитиною.

дитячий замок

Докладніше

Зимове провітрювання для провітрювання квартири в холодний період

Опція зимове (щілинне) провітрювання квартири служить для провітрювання квартири в холодний період часу і становить елемент фурнітури, встановленої на поворотно-відкидну стулку металопластикового вікна. У холодний період, встановивши зимове провітрювання на поворотно-відкидну стулку металопластикового вікна, дає можливість  провітрювати  кімнату, приміщення, квартиру у двох положеннях  відкидання  стулки.


зимове провітрювання

Докладніше
Замовити
ремонт