Ручка із зворотного боку балкона. Защіпка на балконні двері.

Ручка зі зворотного боку балкона — так звана "ручка курця", "ручка-тягучка" або "ручка-ракушка" - призначена для закриття стулки балконних дверей з боку балкона. 

Ручка — курця використовується тоді, коли Ви виходите на балкон або лоджію і прикриваєте за собою стулку дверей із зовнішньої (з боку вулиці) сторони.


ручка курця

Докладніше

Зимове провітрювання для провітрювання квартири в холодний період

Опція зимове (щілинне) провітрювання квартири служить для провітрювання квартири в холодний період часу і становить елемент фурнітури, встановленої на поворотно-відкидну стулку металопластикового вікна. У холодний період, встановивши зимове провітрювання на поворотно-відкидну стулку металопластикового вікна, дає можливість  провітрювати  кімнату, приміщення, квартиру у двох положеннях  відкидання  стулки.


зимове провітрювання

Докладніше

Дитячий замок для захисту діток від випадання з вікна

Якщо у Вас маленькі дітки, рекомендуємо поставити на пластикові та дерев'яні вікна — дитячий замок на раму вікна. Його встановлюють, внизу поворотно-відкидної стулки, і він служить надійним захистом в поворотно-відкидних вікнах від відкриття вікна дитиною.

дитячий замок

Докладніше

Підвищити ступінь захисту вікна від взлому

Підвищити ступінь захисту вікна від злому крадіями можна за допомогою блокіратора стулки вікна, спеціальної ручки із захистом від злому і протизламної фурнітури.

Дитячий замок легко ламається, при сильному натисканні на стулку, — дорослою людиною, і служить для того що б дитина не відкрила вікно з кімнати (немає у малюка ще такої величезної сили, що б зламати замок...). А блокіратор блокує стулку вікна і не дає зловмиснику розкрити його з зовні. Блокатори на стулці вікна в парі з протизламною ручкою не дадуть шанс злодієві розкрити безшумно і за короткий час ваше вікно або балконні двері.

блокіратор Від взлому вікна

Докладніше
Замовити
ремонт