Про компанію "Remont-Vikon-Kyiv"

Компанія "Remont-Vikon-Kyiv" з 2003 року, офіційно зареєстроване приватне підприємство, яке займається: удосконаленням, переробленням, налагодженням, регулюванням та ремонтом з подальшим гарантійним обслуговуванням, пластикових та дерев'яних вікон і балконних дверей в Києві та Області.
Майстри компанії "Remont-Vikon-Kyiv" якісно виконають: регулювання, ремонт металопластикових і дерев'яних євровікон та балконних дверей, налаштують штульпові та розсувні "портальні системи", не залежно від дати виготовлення, марки фурнітури, виду профілю і виробника конструкцій що вийшли з ладу.
В нашій компанії працюють виключно грамотні майстри з ремонту вікон і балконних дверей, з багаторічним досвідом роботи з усунення та модернізації конструкцій.

Переваги компанії "Remont-Vikon-Kyiv":

Багаторічний досвід роботи з ремонту вікон і дверей всіх виробників;
В процесі ремонту, використовуються тільки якісні матеріали;
Оперативна швидкість для виконання ремонтних робіт;
Гарантія якості на виконані роботи - 5 років.
Наша компанія пропонує послуги по якісному ремонту віконних і дверних систем, виготовлених за євро стандартом, з пластику, євро-бруса, а також послуги щодо подальшого їх обслуговування за помірну ціну. Звернувшись в компанію "Remont-Vikon-Kyiv", ви отримаєте безплатну консультацію від кваліфікованих фахівців, які дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з ремонтом євровікон і дверей.
Замовити
ремонт