Про компанію "Сервіс Вікон"

Компанія "Сервіс Вікон" з 2003 року, офіційно зареєстроване приватне підприємство, яке займається: удосконаленням, переробкою, налагодженням, регулюванням і робить ремонт з подальшим гарантійним обслуговуванням, вікон і дверей в Києві.
Майстри компанії "Сервіс Вікон" якісно виконають: регулювання, ремонт металопластикових вікон, алюмінієвих і дерев'яних євровікон, налаштування комбінованих дверей, штульпових і розсувних "портальних систем", не залежно Від дати виготовлення, марки фурнітури, виду профілю і виробника конструкцій, що вийшли з ладу .
В нашій компанії працюють виключно грамотні майстри з ремонту вікон і дверей, з багаторічним досВідом роботи по усуненню та модернізації конструкцій, які зроблять налаштування та ремонт їх,за лічені години.

Переваги послуг компанії "Сервіс Вікон":

Свій цех для переробки складних поломок, виготовлення склопакетів, москітних сіток, вікон, дверей;
Багаторічний досВід роботи з ремонту вікон і дверей всіх виробників;
В процесі ремонту, використовуються тільки якісні матеріали;
Оперативна швидкість для виконання ремонтних робіт;
Гарантія якості на виконані роботи.
Наша компанія пропонує послуги по якісному ремонту віконних і дверних систем, виготовлених за євро стандартом, з пластику, євро-бруса, або алюмінію, а також послуги щодо подальшого їх обслуговування за помірну ціну. Звернувшись в компанію "Сервіс Вікон", ви отримаєте безкоштовну консультацію Від кваліфікованих фахівців, які дадуть ВідпоВідь на всі ваші питання і допоможуть з ремонтом євровікон і дверей.