Зимове провітрювання, служить для провітрювання квартири в холодний період

Опція зимове (щілинне) провітрювання квартири служить для провітрювання квартири в холодний період часу і являє з себе елемент фурнітури, встановленої на фурнітуру поворотно-Відкидної стулки металопластикового вікна. У холодний період, встановлене зимове провітрювання на фурнітурі поворотно-Відкидної стулки, металопластикового вікна, є можливість  провітрювати  кімнату, приміщення, квартиру в двох положеннях  Відкидання  стулки. У першому положенні (провітрювання), стулка вікна Відкидається на 8 - 16 см, що дозволяє провітрити приміщення за короткий термін у повному обсязі. У зимовий час  провітрювання  не сильно комфортно. Тут зручно коли встановлено буде зимове ( щілинне ) мікропровітрювання. Фурнітура Відкидає стулку металопластикового вікна в цьому положенні на 2-5 мм. Це дозволяє провітрювати приміщення, не боячись остудити кімнату, навіть при сильних морозах. Для установки фурнітури поворотно-Відкидної стулки металопластикового вікна в положення зимового (щілинного) провітрювання потрібно повернути ручку стулки вікна (стулка повинна притискатися до рами) під кутом вгору 45 градусів.

зимове провітрювання

Механізм для Відкривання стулки в декількох положеннях (металевий не пластиковий)

зимове провітрювання

В наш час все частіше почали встановлювати механізм для Відкривання стулки в декількох положеннях показаний на малюнку, який встановлюється на металопластикові, дерев'яні євровікна, а також, його можна встановити на алюмінієві вікна (не на всі вікна).
Він служить для фіксації стулки вікна в положенні яке Ви йому задасте, і працює в положенні стулки на Відкриття, а також в положенні стулки на провітрювання.
Повітря з вулиці надходить через щілину, між рамою і стулкою вікна. Це самий ефективний і зручний і в деяких випадках найдешевший спосіб домогтися мікропроветрівання або  встановити зимове провітрювання  в ваших вікнах, особливо в осінній або зимовий період.
Механізм для Відкривання стулки дає можливість провітрити будь-яку кімнату, протягом осінньо-зимового періоду без ризику сильного переохолодження і встановлюється на металопластикові, дерев'яні та алюмінієві вікна, незалежно Від того поворотне чи поворотно-Відкидне у Вас вікно, також при правильному встановленні його можна використовувати як зимове (щілинне) мікропровітрювання.

Для кожної фурнітури вікна є своє  зимове провітрювання, але всі вони працюють однаково.
Деяка фурнітура має поетапне або гребінчасте мікропровітрювання, що дозволяє провітрювати приміщення в кількох режимах Відкидання стулки.

 Віконні профілі ПВХ  - це результат руху технологічного процесу вперед. Використовуючи пластикові вікна в квартирі, офісі, торгових павільйонах, ви підвищуєте рівень комфорту. Саме вікна ПВХ володіють одними з кращих технічних характеристик за такими важливими показниками  як шумопоглинання і звукоізоляція. А це дуже важливо для того щоб людина могла Відчувати себе затишно і комфортно.
Встановлений режим мікропровітрювання спростить ситуацію з промерзанням і запотіванням.