Замінимо зламану фурнітуру на нову, більш функціональну

Якщо вікно або балконні двері продувають, саме час подумати про заміну старої фурнітури на нову, більш функціональну.

Приміром, на Вашому вікні стоїть поворотна фурнітура, а при її заміні, можна встановити поворотно-відкидну фурнітуру. При цьому, можна вибрати й дизайн накладок на петлі солідніше, щоб краще відповідало стилю приміщення. У ремонтних компаніях, пропонується широкий асортимент віконної фурнітури різних виробників.

заміна віконної фурнітури

Докладніше

Замінимо петлі в пластикових і дерев'яних вікнах та балконних дверях

Одним з найбільш значущих елементів металопластикових і дерев'яних дверей та вікон, є петлі.

Функція петлі полягає в кріпленні стулки на рамі. Петлі розраховані витримати вагу стулки з навантаженням до 120 кг. Можливість регулювання петлі: по горизонталі зміщення до 3 - мм, по висоті до 3 - мм, по притиску до - 0,5 мм, Крім усього, в нових петлях велика увага приділена надійності та безпеки.


заміна петель в вікні

Докладніше

Замінимо ущільнювач в пластикових вікнах та балконних дверях

Здійснюємо заміну ущільнювача тільки в тих випадках, коли він розірваний або розсипається в руках. Встановлюємо коли його немає. Використовуємо Турецький ущільнювач (Німецького у нас немає), підбираючи його по посадковому місцю та аналогічній товщині.


заміна ущільнювача в вікні

Докладніше

Замінимо ручки в пластикових і дерев'яних вікнах та балконних дверях

Встановлюємо на пластикові й дерев'яні вікна та балконні двері тільки ручки виробництва Німеччини!

Зовсім не обов'язково, щоб у пластикових вікнах та інших віконних виробах була використана ручка тієї ж фірми, що і фурнітура. Тому в цьому немає нічого дивного. Так, найчастіше вікно ПВХ здешевлюють подібним образам, ставлячи найдешевшу ручку, замість дорогої фірмової. Але це зроблено не тому, що хочуть поставити клієнту неякісний товар, а тому, що для клієнта немає особливої різниці між ручками, а от різницю в ціні він прекрасно бачить.

заміна віконної ручки

Докладніше
Замовити
ремонт