Виправлення перекосу стулки пластикового вікна

Пластикові вікна - корисний і вкрай необхідний кожному власнику будинку винахід. З їх появою стало менше турбот по утепленню старих дерев'яних вікон, їх фарбуванню та ремонту. В квартирі стало тепліше і затишніше. Але не варто забувати про те, що пластикові вікна теж потребують догляду. Інакше, вони можуть вийти з ладу і принести масу незручностей.

До однієї з таких незручностей можна Віднести перекіс пластикової стулки вікна. Трапляється так, що все вікно, або його стулка з якихось причин перекосилась. Що це за проблема і як з нею впоратися, ми розповімо в цій статті. Поки ще не пізно і правильна робота вікна або дверей не вийшла з під Вашого контролю, краще звернутися за допомогою до досВідчених майстрів по ремонту вікон в Києві.

Якщо перекосило пластикове вікно, то, швидше за все, цьому посприяв неправильний його монтаж. При встановленні вікна, повинні бути дотримані всі норми згідно ГОСТ на монтаж конструкцій. В іншому випадку недбалість не кваліфікованих монтажників може дорого Вам обійтись.

перекос стулки вікна

Деякі фахівці стверджують, що пластикове вікно може перекосити через деформацію самої будівлі. В такому випадку воно як би тягне за собою вікно, за що і Відбувається перекіс.

Перекосило пластикове вікно – що робити?

Загалом, якщо перекосило все вікно - викликайте майстра для з'ясування причини. Коли саме вікно вироблено з якісних матеріалів і перекіс вчасно виявити, то конструкцію можна буде перевстановити. Якщо ж при виробництві були використані не якісні матеріали, то стулку пластикового вікна може перекосити Від дії сонячних променів, і тоді його доведеться перевстановити за допомогою склопакета та фалевих пластин різної товщини.

Щоб уникнути цього, слід ВідпоВідально підходити до вибору компанії, яка займається виготовленням та встановленням пластикових вікон та дверей. Не варто забувати про укладення договору. Якщо у Вас на руках буде офіційний документ, то можна вимагати необхідного обслуговування або усунення проблеми на законних підставах.

В будь-якому випадку, радимо купувати вікна і замовляти установку тільки у перевірених компаній.

Перекіс стулки пластикового вікна, може статися також, через неправильне регулювання. У цьому випадку потрібно викликати майстра з компанії "Сервіс Вікон", який якісно Відрегулює пластикове вікно, щоб воно знову Вас радувало.

Перекіс стулки пластикового вікна може статися через її великі габарити та вагу, або через механічній вплив (наприклад, на ній сушаться речі і т.д.). В такому випадку немає нічого дивного, що вікно просіло, провисло чи перекосилося. Тут може допомогти тільки якісне налагодження стулки пластикового вікна, а зробити це зможе тільки професійний майстер. А щоб уникнути таких проблем в подальшому, досить прибрати причини механічного впливу і не залишати вікно Відкритим протягом тривалого часу.

Багато людей задаються питанням, як убрати перекіс в пластиковому вікні? Зробити це своїми силами складно, оскільки потрібно визначити причину перекосу, мати необхідний інструмент та монтажні запчастини. Краще покластися на фахівця, який підійде до питання з усіма своїми навиками та інструментами.

У Вас перекосило пластикове вікно або віконну стулку, і Ви не знаєте, що робити? Все дуже просто! Зверніться в компанію "Сервіс Вікон". Наші фахівці дадуть ВідпоВідь на всі Ваші питання, також, Відрегулюємо і приберемо перекіс в пластиковому вікні або дверях. Ми гарантуємо, що після нашої роботи, Ваші вікна будуть служити Вам довго - вірою і правдою.