Заклинило ручку на стулці вікна та способи розблокування

Дуже часто буває так що, якось криво закрили вікно або не закрили зі сторони верхньої петлі, а ручка при відкриванні стала на 45 градусів і не йде. Підсумок такого процесу сумний, ручка на стулці вікна просто перестала працювати! Перевести ручку в поворотний стан, і закрити вікно неможливо. 


заклинило ручку

Докладніше

Визначить марку та виробника віконної та дверної фурнітури

Нижче наведені фото клейма з маркуванням, торгових марок виробників віконної та дверної фурнітури.

Кожна фурнітура має свої слабкі місця і по тому якої марки виробника ваша фурнітура можна визначити її причини зламання вже з телефонної розмови й приїхати на виклик уже підготовленим до ремонту вашого вікна. Якщо Ви не знайшли в списку торгових логотипів клеймо, знайдене на своєму вікні, не біда. Ми вміємо ремонтувати й інші види вікон!


визначити марку фурнітури

Докладніше

Виправлення перекосу стулки пластикового вікна

Загалом, якщо перекосило стулку пластикового вікнавикликайте майстра для виправлення перекосу.

Пластикові вікна — корисний і вкрай необхідний кожному власнику будинку винахід. З їх появою стало менше турбот з утеплення старих дерев'яних вікон, їх фарбуванню та ремонту. У квартирі стало тепліше і затишніше. Але не варто забувати про те, що пластикові вікна теж потребують догляду. Інакше, вони можуть вийти з ладу і принести масу незручностей.

перекос стулки вікна

Докладніше

Змащування фурнітури, ущільнювача, петель

Після регулювання пластикових або дерев'яних євро-вікон, балконних дверей - обов'язково потрібно змащувати фурнітуру по всьому периметру стулки.
Віконна і дверна фурнітура; це складний механізм, що складається з притисків, цапф, роликів, засувок, петель, кронштейнів, тяг та інших елементів, що забезпечують Відкривання, фіксацію і закривання вікон в різних режимах.


змащування фурнітури

Докладніше
Замовити
ремонт