Дитячий замок для захисту діток від випадання з вікна

Якщо у Вас маленькі дітки, рекомендуємо поставити на металопластикові, алюмінієві та дерев'яні євровікна - дитячий замок на раму вікна ( НЕ СЛУЖИТЬ захистом вікон Від злому). Його встановлюють, внизу поворотно - Відкидної стулки, і він служить надійним захистом в поворотно - Відкидних вікнах Від Відкриття вікна дитиною. Якщо ви не бажаєте кожного разу шукати ключики Від ручок, для провітрювання приміщення, то ми можемо встановити спеціальний додатковий замок для вікон, який дає можливість Відкидати стулку вікна для провітрювання, але  блокує Відкривання стулки  в вікні, в звичайному (поворотному) режимі. Ви швидко зможете Відкрити вікно для провітрювання, не Відкриваючи його повністю і не наражаючи на небезпеку маленьких мешканців.

дитячий замок

Коли дитячий замочок стоїть, то закривши його на ключик, можна ключик заховати, він знадобитися Вам, тільки якщо треба буде Відкрити вікно для його чищення або миття із зовнішньої сторони вікна, і не хвилюватися, що Ваша дитина  поверне ручку стулки  і Відкриє вікно в положення Відкрито. Стулка коли Ви закриваєте дитячий замок не Відчиняться, але Ви сміливо можете залишити вікно в положенні провітрювання, не боячись неприємних наслідків! Ручку вікна при цьому можна повертати в будь-якому положенні.

Дитячий замок на вікна 

Переваги дитячих замочків над ручкою з ключиком у тому, що не треба постійно шукати ключик, один раз закрив дитячий замок і користуйся вікном хоч на провітрювання, хоч став стулку в положення зимового провітрювання! Дитячий замок кріпиться знизу Відкидається стулки і працює на режим мікропровітрювання, провітрювання, але не працює на режим Відкриття стулки! Щоб Відкрити стулку в положення поворотне, Вам потрібно просто Відкрити ключиком замок.