Ремонт пластикових, дерев'яних балконних дверей

Ремонт балконних пластикових дверей або дерев'яних (склопакет + фурнітура), проводиться за місцем їх установки, і займає від 30-90 хвилин. Залежить процес налаштування: від марки фурнітури і року випуску її, встановленої ручки, викривлення пластика, перекосу рами або стулки, монтажної установки, частоти відкривання дверей, ваги, ширини і висоти стулки.

ремонт балконних дверей

Докладно
  • 100

Ремонт дерев'яних євро-вікон Бровари, Київ та передмістя

Ремонт або регулювання дерев'яних євровікон (склопакет + фурнітура), може знадобитися, якщо раптом підвела фурнітура, не витримавши щоденних Відкривань і закривань. Хоча цілком ймовірно і випадкове допущення заводського браку при її виготовленні. На жаль, з-за різних обставин, Відбуваються прикрі помилки при монтажі склопакета, що так само вимагає виконання дій по Відновленню.

ремонт дерев'яних вікон

Докладно

Ремонт металопластикових вікон Бровари, Київ та передмістя!

ПП «Сервіс Вікон» готовий запропонувати вам: технічне обслуговування, утеплення і ремонт пластикових вікон Бровари, Київ і передмістя - будь-яких виробників металопластику і фурнітури, не залежно Від року їх виготовлення.

ремонт пластикових вікон

Докладно

Регулювання євро-вікон балконних дверей Бровари, Київ

Якщо не Відрегулювати фурнітуру для вікон, то перестане працювати конструкція в цілому. Регулювання Євро вікон і дверей, дозволяє змінити геометричні розміри стулки, усуне провисання, тертя, перекіс. Відрегулювати притиск стулки до рами - що потрібно для ідеальної роботи Ваших вікон, дверей. Вчасно Відрегульована фурнітура, дозволяє збільшити термін експлуатації таких конструкцій. Якщо починає продувати з вікна то регулювання вікон просто необхідна.

регулювання вікон

Докладно