Ремонт пластикових, дерев'яних балконних дверей

Ремонт балконних пластикових дверей або дерев'яних (склопакет + фурнітура), проводиться за місцем їх установки, і займає від 30-90 хвилин. Залежить процес налаштування: від марки фурнітури і року випуску її, встановленої ручки, викривлення пластика, перекосу рами або стулки, монтажної установки, частоти відкривання дверей, ваги, ширини і висоти стулки.

ремонт балконних дверей

Докладно
  • 100

Ремонт дерев'яних євро-вікон Київ та передмістя

Ремонт або регулювання дерев'яних євровікон (склопакет + фурнітура), може знадобитися, якщо раптом підвела фурнітура, не витримавши щоденних Відкривань і закривань. Хоча цілком ймовірно і випадкове допущення заводського браку при її виготовленні. На жаль, з-за різних обставин, Відбуваються прикрі помилки при монтажі склопакета, що так само вимагає виконання дій по Відновленню.

ремонт дерев'яних вікон

Докладно

Регулювання євро-вікон балконних дверей Київ

Якщо не Відрегулювати фурнітуру для вікон, то перестане працювати конструкція в цілому. Регулювання Євро вікон і дверей, дозволяє змінити геометричні розміри стулки, усуне провисання, тертя, перекіс. Відрегулювати притиск стулки до рами - що потрібно для ідеальної роботи Ваших вікон, дверей. Вчасно Відрегульована фурнітура, дозволяє збільшити термін експлуатації таких конструкцій. Якщо починає продувати з вікна то регулювання вікон просто необхідна.

регулювання вікон

Докладно

Ремонт металопластикових вікон Київ та передмістя!

ПП «Сервіс Вікон» готовий запропонувати вам: технічне обслуговування, утеплення і ремонт пластикових вікон Київ і передмістя - будь-яких виробників металопластику і фурнітури, не залежно Від року їх виготовлення.

ремонт пластикових вікон

Докладно