Замінимо ущільнювач тільки в тих випадках, коли він розірваний або розсипається в руках

Здійснюємо заміну ущільнювача на вікнах або балконних дверях, тільки в тих випадках, коли він порваний або розсипається в руках, і до встановлюємо коли його немає. Використовуємо Турецький ущільнювач (Німецького у нас немає), підбираючи його по посадковому місцю і аналогічній товщині!

В Епіцентрі продають ущільнювач на різні пластикові вікна, можете купити і поексперементувати..., а потім телефонуйте, приїдемо настроїмо Ваші вікна, двері, тільки, будь ласка, не викидайте старий ущільнювач!!! 

Все більше і більше випадків, коли після заміни ущільнювальної гуми («криворукими майстрами», по іншому цих спеців назвати не можна), проблеми продування не тільки не зменшилися, а навпаки збільшилися. Ручку на вікні не можливо закрити, у зв’язку чого прилягання стулки вікна до рами не герметично! Оригінальний Німецький ущільнювач міняють на Турецький чи Китайський, який не ВідпоВідає розмірам по посадковому пазу, із-за чого він просто вивалюється. На слухавшись про заміну ущільнювача, або прочитавши в інтернеті про нього, Ви думаєте що замінивши ущільнювач, забудете про всі проблеми пов’язані з продуванням і протіканням вікон. Я не сперечаюсь, якщо ущільнювач під впливом сонця розсипається в руках, коли його поставили — зрізавши шматок зверху для клапана зимового провітрювання, або взагалі забули поставити, тоді, звичайно, його потрібно замінити або встановити, при цьому підібрати такий, щоб він якомога більше був схожий на старий.

заміна ущільнювача в вікні

З 1, 2, 3 і т. д. річних вікон продуває, і Ви вирішили міняти гумку. У мене питання до Вас: а чому не міняєте гумку в холодильнику щороку? Якщо не працює притиск, зламані петлі або замок, то про яку заміну ущільнювача можна говорити !!!
Було вже кілька випадків, коли, після заміни ущільнювача «спецами» вікно як дуло так і продовжує дути. Після звернення з проханням зробити що небудь з вікном, була проведена заміна фурнітури, з установкою прижимних механізмів по всьому периметру вікна — зверху, знизу і з боків, і о чудо - вікно стало працювати краще ніж нове.
Є пластикові вікна, у яких ущільнювальна гума екструдована (впаяна) в раму або стулку профілю. Замінити таку гуму взагалі не можливо. Вікон з екструдованої гумою стає все більше і більше. Напрошується друге питання: про що думають виробники пластику, випускаючи на ринок профіль з екструдованої гумою?
При заміні гуми на стулці вікна, причини продування не зникнуть.

У всіх інших випадках будь-то: продування, протікання, промерзання, потрібно дивитися як встановлена фурнітура і розташування притисків на вікні. Правильно установлена, Відрегульована фурнітура не дає можливості вікна пропускати холод, пил, воду, шум. Середній термін експлуатації гумового ущільнювача складає Від 20 до 30 років, залежить Від перепаду середньорічної температури, та інших факторів.

Варто також Відзначити, що  заміна ущільнювача вікна має на увазі, демонтаж стулки і подальша її установка і регулювання, і те, що професіонал робить швидко і легко, може перетворитися на справжній жах. Особливо це стосується тих етапів робіт, де доведеться протягувати ущільнювач під петлями вікон.
Для різних віконних профілів випускають різні ущільнювачі;
— Відмовляйтеся, якщо Вам пропонують встановити замість вашого старого ущільнювача, більш товстий, мотивуючи це більш якісної теплоізоляцією;
Універсального гумового ущільнювача для різних вікон не буває;
— Не погоджуйтеся "приклеїти" порваний ущільнювач.

Якщо ви хочете продовжити термін експлуатації ущільнювача і поліпшити його якості придбайте і застосовуйте спеціальне мастило для ущільнювача.