Ремонт металопластикових вікон Київ та передмістя!

ПП «"Сервіс Вікон"» готовий запропонувати вам: технічне обслуговування, регулювання, утеплення і ремонт пластикових вікон Київ і передмістя - будь-яких виробників металопластику і фурнітури, не залежно Від року їх виготовлення.

Займаємося ремонтом пластикових вікон і дверей з 2003 року. За пророблений час ПП «"Сервіс Вікон"» заслужив репутацію надійної компанії з ремонту й обслуговування металопластикових вікон. Компанії, якій довірили ремонт пластикових вікон-більше 10000 замовників, при цьому, що стали нашими постійними клієнтами і рекомендували нас своїм друзям і знайомим.

Ваші вікна з металопластику прийшли в непридатність? В їх порушилася чітка робота фурнітури? При неправильній і довгостроковій експлуатації вікон стався знос гумового ущільнювача? Почав потіти склопакет всередині? Не Відкривається стулка вікна. У всіх перерахованих випадках, потрібно терміновим чином ремонтувати вікно! Будь-які поломки або інші проблеми в металопластикових вікнах і дверях, професійно виправлять наші майстри на вищому рівні. Вам потрібно тільки викликати майстра на ремонт вікон і дверей, все інше - за нами.

Ремонт металопластикових вікон в Києві, найбільш затребувана послуга. Ми обслуговуємо вікна та двері з ПВХ будь-яких профільних систем, всіх виробників фурнітури існуючих на нашому ринку Відомих і малоВідомих брендів.

В день звернення в нашу компанію, приїдемо через кілька годин, в терміновому порядку, і Відремонтуємо зламане пластикове вікно або двері. Найчастіше потрібен ремонт пластикових вікон в Києві, вік яких більше 3 років. Усунення несправностей у вікні, дозволяє досягти початкових теплових і шумозахисних якостей вікон. Наші майстри вміють ремонтувати конструкції, таких фірм як: SCHUCO, ROTO FRANK, KALE, WINKHAUS, SIEGENIA-AUBI, FUHR, VORNE, G-U, INTERNIKA, MACO.

Якщо Ваші пластикові вікна, викликають складність у використанні, не потрібно їх Відразу міняти на нові, тим більше, що це досить витратна і копітка робота. Більшість поломок і несправностей в пластикових конструкцій можна усунути, провівши якісний ремонт вікон з металопластику. 

ремонт пластикових вікон

Чому ремонт пластикових вікон в Києві вигідно довірити нам?

• Професіоналізм. У штаті працюють професіонали, що використовують в ремонті пластикових вікон оригінальні запчастини, що постачають з Німеччини.

• Прозорість в роботі. Ми видаємо квитанції з мокрою печаткою, за проведений ремонт.

• Безкоштовні консультації. Виникли питання або потрібна порада? Телефонуйте! Служба підтримки Відповість на питання і проконсультує Вас з питання, що цікавить.

• Терміновий ремонт пластикових вікон в Києві в терміни 2-3 години після отримання заявки.

• Безкоштовний виїзд майстра по гарантії.

• Знижки для постійних клієнтів.

Привід для ремонту металопластикових вікон може бути самим різним:

- деформація віконної рами Від сонця і підвищеної вологості,

- порушення герметичності євровікон,

- намерзання на вікнах,

- знос фурнітури,

- утворення на склопакеті криги, конденсату,

- помилка монтажників вікон, при установці пластикових вікон,

Також ми вирішуємо такі питання як, переробка поворотної стулки вікна в поворотно-Відкидну.

Недостатня увага до ремонту вікон, може обернутися необхідністю заміни фурнітури,

Послуги!

• Діагностика пластикових вікон.

• Регулювання металопластикових вікон.

• Професійний ремонт пластикових вікон в Києві.

• Заміна ущільнювача, фурнітури та комплектуючих.

• Усунення промерзання, продування, запотівання на склопакеті.

• Установка дитячих замків, зимового провітрювання, протизламних блокаторів.

• Сервісне обслуговування.

Ремонт пластикових вікон Шуко (Schuco)

На жаль трапляється, що і такі якісні вікна, як Шуко (Schuco), вимагають ремонту.

Порадуємо Вас, ми готові допомогти з ремонтом віконних і дверних конструкцій Шуко (Schuco), швидко і професійно відрегулювати фурнітуру Schuco, замінити поламані комплектуючі в Києві та в пригороді з гарантією. Наш сервісний центр проводить ремонт будь-яких пластикових систем Schuco.

Найчастіше власники вікон Шуко (Schuco) стикаються з наступними проблемами:

1) Вікна "сифонят" (повітря зовні проникає в приміщення, як результат бруд і пил на підвіконнях, протяги); стулки погано закриваються (чіпляються за раму);

2) Рух ручки з зусиллями; природний знос фурнітури:

Однією з найбільш часто зустрічаються причин актуалізації питання ремонту вікон Schuco в Києві, є зношеність віконних механізмів та інших частин, адже все має свій експлуатаційний період. Потрібно розуміти, що зазначені вище терміни досяжні лише за умови регулярного обслуговування (регулюванню і змащування). В іншому випадку питання ремонту вікон Шуко (Schuco)о і цін на нього дуже скоро стануть для вас актуальними.

Замовляти ремонт вікон Schuco потрібно при будь-якій, з перерахованих вище, варіантів несправностей.

Якщо Вашим вікнам більше 10 років і механізми (віконна фурнітура Шуко (Schuco чорного кольору) - це серія Corona. Її зняли з виробництва, комплектуючі неможливо придбати, в разі поломки якогось елемента, доведеться проводити заміну всієї обв'язки, на специфічну сучасну фурнітуру. Одним з варіантів вибору при заміні застарілої фурнітури Schuco може стати комплект фурнітури Macco з спеціальним приводом. Сервісні майстри багато разів проводили такі роботи, з боку наших шановних клієнтів нарікань не було.

Ремонт штульпових вікон, повинен проводитися при таких дефектах:

Штульп - універсальна будова металопластикових, алюмінієвих або дерев'яних конструкцій, в якому не передбачено перегородки (імпоста) встановленої між стулками. Дві стулки вікна, кріпляться петлями з протилежних сторін, і закриваються одна до іншої, за допомогою спеціально встановленого комплекту фурнітури. Відсутність імпоста не розділяє конструкцію на дві частини і дає світловому отвору багато простору.
Ремонт пластикових штульпових вікон, зробити фахівцю з ремонту вікон в Києві не складно, а ось самому спробувати відремонтувати таку конструкцію - проблематично.

Потрібно спочатку, провести ремонт однієї стулки вікна, а потім підігнати другу стулку, що б відкривалася і закривалася не торкаючись відповідних планок і запірних механізмів на першій стулки. При частому відкриванні і не акуратному використанні шпінгалет ламається і для заміни шпінгалету потрібно викликати майстра по ремонту пластикових вікон Київ.

Штульпові конструкції, оснащені спеціальною фурнітурою, запірними шпінгалетами, дверними і віконними петлями. При частому використанні таких вікон, потрібен профілактичний догляд і сервісне обслуговування.

4 основних проблеми, які може вирішити ремонт металопластикових вікон в Києві

Термін експлуатації і роботи металопластикових вікон, за умови, що установка конструкцій, була виконана якісно, може тривати довгі роки. Але, буває і так, коли Від виниклої проблеми в роботі вікна, подальша експлуатація стає неможливою.

1. Звукоізоляція. Сторонні шуми з вулиці більше не проникнуть в приміщення.

2. Відсутність вогкості. Цвіль і вологість зникне, а приміщення буде теплим і комфортним з оптимальним рівнем вологості.

3. Естетичний зовнішній вигляд. Після проведення ремонтних робіт вікна стануть акуратними і красивими.

4. Збереження тепла. Відсутність щілин не допустить втрат теплого повітря.

Наші послуги цілком доступні для кожного. Вже в перший опалювальний сезон Ви на собі Відчуєте зміни в кращу сторону, і ваші витрати на ремонт пластикових вікон окупляться.

Ремонт металопластикових вікон і дверей починається з діагностики.

Будь-який ремонт пластикових вікон, дверей - повинен починатися з діагностики, яка повинна виявити всі причини, що призвели до ускладнення. Якщо герметичність стулок порушена, то обов'язково Відбудеться поломка фурнітури, а наслідки - ремонт металопластикових вікон. Порушення можуть виникнути з деяких причин: головна причина-не проводилось регулювання і змащування вікон, далі, поломка петлі, через викривлення рами, Від того що вона була слабо закріплена до основи. Час витрачений на ремонт пластикових вікон, залежить Від складності поломки. І якщо дефект незначний, то на ремонт піде не більше години. Як тільки встановлена причина поломки, то можна приступати до ремонту вікон. Приступаючи до ремонту, стулку попередньо знімають з петель, для ретельного огляду конструкції. І якщо при огляді спостерігається викривлення основи вікна, то роблять спеціальні заходи з вирівнювання всієї конструкції. І якщо ремонт металопластикових вікон неможливо провести на місці, і він вимагає усунення дефектів у заводських умовах, то вікно демонтують, і всі несправності будуть усувати на професійному обладнанні.

Найпростіше, якщо буде потрібна заміна фурнітури. Такий ремонт пластикових вікон проводиться за місцем установки. Стулку знімають з петель, розбирають. Проводять заміну старої фурнітури, на нову, збирають. І встановлюють стулку на колишнє місце, а потім проводять регулювання.

Якщо ремонт металопластикових вікон в Києві, провести на ранній стадії виявлення дефекту, то виконати його буде легше, а витрати на ремонт будуть менше. Ремонт пластикових вікон; вимагає якісного і швидкого професійного виконання. Його не можна Відкладати. Вікна, яким потрібен ремонт, знижують рівень безпеки житла, збільшують енергоспоживання, що веде до великих сум рахунків для оплати.