Ручка із зворотного боку балкона- ручка курця, ручка- тягучка, ручка ракушка

Ручка із зворотного боку балкона - так звана "ручка курця", "ручка- тягучка" або "ручка ракушка" - призначена для закриття стулки балконних дверей з боку балкона.

Ручка - курця використовується тоді, коли Ви виходите на балкон або лоджію і прикриваєте за собою стулку дверей із зовнішньої (з боку вулиці) сторони. Ручкою - курця, часто використовується людьми, що виходять на балкон покурити і що б дим не заходив до приміщення закривають за собою двері. "Ручка курця" продається окремо і не входить в комплект поставки балконних дверей. Ручка - ракушка для балконних дверей, ручка - черепашка виготовляється з пластика, а також є металеві - які більш надійні і довговічні. Колір балконної ручки підбирається під колір профілю дверей і буває різним. Самий поширені це білий і коричневий кольори.

ручка курця

Дверна балконна защіпка - служить для фіксації (утримання в закритому положенні) балконної стулки при виході на балкон. Варто потягнути за зовнішню ручку курця і двері остануться в закритому положенні. І навпаки, щоб двері Відкрити, досить легенько штовхнути, в сторону кімнати, двері. Дверні засувки на балконні двері встановлюються для кожного металопластикового профілю окремо і бувають різної ціни, в залежності Від виду та виробника.