Усунемо запотівання, промерзання, продування, протікання, провисання.

Зараз став дуже широкий вибір вікон у ваш будинок. Найбільш поширені залишаються старі дерев'яні вікна, на зміну яким приходять нові вікна з ПВХ, алюмінію або сучасні дерев'яні вікна. Нові євровікна та двері стали встановлювати в кінці 90-х років минулого століття. Такі вікна стали набирати популярність і тому їх стало дуже багато, і вікна періоду початку їх вступу на ринок, мають на сьогоднішній день дефекти, які необхідно усувати. Найчастіше можна зустріти таку проблему у старих вікон: підвищена пропускна спроможність повітря, несправність деталей фурнітури, перекіс стулку до рами. Внаслідок цих причин, вікна повністю не виконують свої функції, а саме захист Від шуму і економія тепла.

Усунемо запотівання склопакета

 Причин запотівання склопакета- дуже багато ось тільки деякі з них:

- склопакет у вікні запотіває, з-за підвищеної вологості;

- склопакет запотіває, тому що, порушений режим конвекції;

- склопакет запотіває через занадто великого розміру вікна;

- причиною запотівання склопакета став дефект вікна;

- не якісна фурнітура, може впливати на запотівання:

- не якісний і не правильно підібраний профіль для вікна;

- установка дешевих однокамерних склопакетів.

Усунемо промерзання в вікнах

Промерзання вікон - це причина утворення полою на склопакеті, коли існує висока вологість повітря в квартирі. А приводить його до цього те, що скло изолируемое Від потоку гарячого повітря, що виходить Від радіатора, перекрито підвіконням. Промерзання євро вікон взимку - цілком нормальне фізичне явище. З-за різниці температури в квартирі і на вулиці, на склопакеті утворюється конденсат, який при сильному морозі перетворюється на лід на склі. Причиною промерзання склопакета служить непрофесійний монтаж конструкції, якість профілю, фурнітури, і неякісно виготовлене вікно або двері.

Усунемо продування з вікон і дверей

Продування з вікон - причина через яку Вам потрібно викликати майстра по ремонту вікон, для їх регулювання. На фото видно, чорна смуга по висоті рами - це явні ознаки продування стулки вікна. І коли Ви поставите палаючу свічку в цьому місці, при закритому вікні, то полум'я свічки буде колихатися, тобто продування з вікна у наявності. Зрідка продування вікон, промерзання або протікання - вікон, пов'язане з порваною ущільнювачем, або випадінням ущільнювальної гуми з посадкового місця. Також, продування пластикового вікна, може з'явитися із-за зносу фурнітури. З часом ущільнювач, тріскається і зсихається, а фурнітура - розбовтується. Потрібно стежити за станом фурнітури, ущільнювача металопластикового вікна, і не допускати їх забруднення.
Усунемо протікання води з вікон
Протікання води з вікон - все частіше і частіше, після дощу, Ви стали помічати на своєму підвіконні калюжі Від води. І стали замислюватися, а де вона береться, адже євро вікно не повинно пропускати воду, пил, шум, протяг, продування. Так ось, хочу Вас засмутити, при неправильній установці, не до встановленої фурнітурі, ущільнювач порваний, тріснутий або підозрілої якості, або при не правильному догляді за конструкціями, Ваші євро вікна очікує протікання, промерзання і шум за вікном!
Усунемо провисання стулки вікна

Через провисання стулки вікна - ми маємо:

а) Нещільне прилягання стулки до рами;

б) через докладання зусиль закрити стулку - поломка деталей фурнітури на стулці або коробці;

в) Подвійне Відкриття (випадіння стулки) в поворотно - Відкидному Відкриванні ;

г) В спеку, не можливо Відкрити стулку.

Досить часто трапляється так, що регулювання металопластикових євро вікон з допомогою регулювальних ключів не приносить видимих результатів, за провислою стулки. Якщо не вдається Відрегулювати провисання стулки ключами, або стулка вікна після регулювання знову просіла, то найбільше, причина провисання, знаходиться в неправильному монтажі склопакета.