Сервісне обслуговування євро вікон та балконних дверей

Основний напрямок діяльності компанії — ремонт пластикових вікон будь-яких виробників з будь-якою фурнітурою. Звернувшись до нас Ви зекономите свій час і гроші, а ми якісно і в короткі строки усунемо проблеми пов'язані з поламанням або модернізацією Ваших вікон.

Майже 25 років вікна ПВХ — лідери продажів серед інших віконних конструкцій. І, згідно зі статистикою віконного ринку, йде постійний динамічний ріст обсягів продажів. Можуть бути сезонні коливання в ту або іншу сторону, проте в цілому, в кожному році вікон продається на порядок більше, ніж у попередньому. Тому, в цей час, гостро стало питання про сервісне обслуговування по дрібному або капітальному ремонту віконної конструкції.

Не залежно від того, хто виробник вікон, дорогі (елітні) або звичайні віконні конструкції встановлені у квартирі, всі вони, з часом, потребують профілактичного або капітального ремонту.

"Remont-Vikon-Kyiv" - має багаторічний досвід у галузі сервісне обслуговування вікон та дверей.

Яку б ви ціну не заплатили за своє вікно, атмосферні опади, перепади температур роблять свою справу. Експлуатаційні властивості вікна погіршуються, і настає момент, коли буде потрібно профілактичне, технічне обслуговування або навіть капітальний ремонт вікон або дверей.

Виклик майстра з ремонту вікон потрібен тоді, якщо ви помітили, що :

• через вікно у квартиру стало проникати холодне повітря 
• рама має пошкодження або, якщо це дерев'яні вікна, сталася деформація віконної конструкції
• порушена герметичність склопакета, ознаками є — запотівання скла або на склі зсередини став утворюватися лід (у зимовий період) 
• зникла плавність відкривання, закривання стулки 
• замки стали погано працювати.

Найбільше запитів по сервісного обслуговування віконної конструкції; це послуги, пов'язані з регулюванням або ремонтом фурнітури.

На другому місці йдуть звернення в сервіс власників вікон ПВХ з приводу заміни пошкоджених склопакетів і по заміні ущільнювачів.

Що ж до установки додаткових елементів: тюнінгу для вікна, установки монтажу автоматичного управління, установки припливної вентиляції. То по цім питанням власники вікон ПВХ звертаються в сервісні служби з ремонту вкрай рідко.

Сервісним обслуговуванням вікон ПВХ зараз займаються не тільки компанії, які виробляють віконні конструкції, але це стало самостійним видом бізнесу. Багато компаній почали пропонувати перестановку вікон, якщо початковий монтаж був виконаний неякісно. Деякі фірми, що надають послуги з промислового альпінізму, а також клінінгові компанії в список пропонованих послуг включили також сервіс з обслуговування вікон.

Ремонт пластикових вікон; це досить серйозне завдання, помилки тут неприпустимі. Ось чому ремонт вікон необхідно довіряти тільки професіоналам, знайомим з усіма тонкощами справи та володівшими достатнім досвідом. Яким би не було Ваше замовлення, ми відмінно впораємося з ним.

Кроком для створення компанії "Remont-Vikon-Kyiv" - послужила гостра потреба населення в ліквідації наслідків діяльності недобросовісних фірм.

Зазвичай ці компанії відмовляються виправляти свої неполадки, а інші фірми не хочуть відповідати за недобросовісну роботу своїх колег, і так само відмовляються від ремонту вікон.

Вибираючи ремонт вікон в нашій компанії, Ви вибираєте надійного партнера, який точно у встановлені терміни, а також, грамотно і якісно виконає всю роботу. Ремонт вікон; ця основна сфера нашої діяльності, і ми з повною відповідальністю ставимося до виконання своїх обов'язків.

Замовити
ремонт